Welcome to my Site

Thumbnail Caption


           Proponuje Państwu wykonanie różnego rodzaju fotografii, które tworzę zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem.

          Wykonuje zdjęcia ślubne, zdjęcia studniówkowe, zdjęcia Chrztu Św., Pierwszej Komunii Świętej, 18 -tki oraz zdjęcia reportażowe, sportowe, sesje w studio, sesje plenerowe oraz inne nietypowe zlecenia.

Zajmuję się też obróbką i retuszem fotografii!

          Fotografuję na terenie północnej Polski, głownie woj. pomorskie, w tym Trójmiasto!

          Posiadam również upoważnienie do fotografowania celebracji liturgicznych wydane przez Wydział Duszpasterski Kurii Biskupiej diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej w Koszalinie.


Oferta Ślubna

          Szczegółowa oferta dostępna w formacie PDF lub DOC

          Fotografia ślubna, to ważny element Waszej, tak doniosłej uroczystości.
Wszystko przemija, zostaje zatarte kurzem codzienności i to właśnie fotografie sprawiają, że się wraca do tych cudownych chwil.
          Warto zatem zadbać, by fotografie uwieczniające tak ważne wydarzenie spełniały Wasze oczekiwania. By były piekną, doskonale technicznie wykonaną, noszącą odrobinę artyzmu i wyjątkową pamiątką.


          Wybór pleneru należy do Pary Młodej, jednak powinni oni skonsultować ten pomysł z fotografem, ponieważ musi on przygotować się do warunków panujących w tym miejscu.
Najlepiej jest wybrać kilka interesujących miejsc, tak by sesja zdjęciowa była urozmaicona i przez to ciekawa.
          Dobrze jeśli nie ma konieczności realizacji sesji w dniu ślubu. Przeprowadzając sesję parę dni po ślubie nowożeńcy nie są tak zestresowani jak w dniu ślubu i mają więcej czasu.
          Pomysły na zdjęcia plenerowe pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Każda para jest inna. Jedni czują się dobrze np. na karuzeli, czy w otoczeniu ruin budynku, czy na zwykłym dworcu kolejowym a inna para w szykownych wnętrzach, czy ekskluzywnych ogrodach.
          Państwo młodzi nie powinni czuć się przytłoczeni miejscem. To oni są głównymi aktorami całego zdarzenia.